Hizmetlerimiz

Havalandırma ve Baca Sistemleri

  • Havalandırma ve Baca Sistemleri
  • Havalandırma ve Baca Sistemleri
  • Havalandırma ve Baca Sistemleri
  • Havalandırma ve Baca Sistemleri

Çalışma ortamlarında şüphesiz ki en önemli verimlilik ve sağlık faktörlerinden birisi de havalandırmadır. İç ortam kalitesi belirli bir miktarda taze havanın ortamda bulunması ve çeşitli sebeplerle oluşan kirli havanın uzaklaştırılmasıyla sağlanabilir.

Onlarca ve yüzlerce kişinin yaşadığı ve çalıştığı konut, rezidans, alışveriş merkezleri, mağaza, ofis, hastane ve konferans salonları gibi konfor ve hijyen şartlarının arandığı mekanların havalandırmalarını uzun süredir titizlikle yapmaktayız.

Alya Mekanik, endüstriyel alanda, çeşitli sektörlerdeki fabrikaların atık gazlarının uzaklaştırılmasında imalathane, boyahane, kalıphane gibi önemli alanlarda, kuyumculuk sektöründe olduğu gibi ocak eritme, asitli ve bazlı kimyasal işlemlerle oluşan tehlikeli gazların yoğun olduğu atölyelerde, kullanım amacı farklı binaların otoparkları, kazan dairesi, endüstriyel mutfak gibi baca ve davlumbaz sistemlerinin ihtiyaç duyulduğu birçok sahada doğru hesap ve yöntemlerle, müşterilerinin ihtiyaçlarına tam cevap verecek şekilde proje ve uygulamalarını başarıyla sürdürmektedir.

Kaliteli çözüm ortaklarıyla, standartlara uygun havalandırma cihaz, ekipman ve ürünlerini kullanarak, profesyonel imalat ve montaj ekiplerimizle her alandaki havalandırma ihtiyaçlarınıza galvaniz sac kanal, dkp kanal, spiro ve tekstil kanal imalatlarımızla cevap vermekteyiz.