Hizmetlerimiz

İklimlendirme Sistemleri

  • İklimlendirme Sistemleri
  • İklimlendirme Sistemleri
  • İklimlendirme Sistemleri
  • İklimlendirme Sistemleri

Sulu ısıtma ve soğutma sistemlerinin yanında, klimalar günümüzde en hızlı, çevre dostu, az yer kaplayan ve en çok tercih edilen iklimlendirme sistemlerinin arasında yer almaktadır. Kullanım alanına ve tasarıma göre çeşitlilik sunan sistem genellikle salon tipi, duvar tipi, kaset tipi, yer-tavan tipi ve gizli kanallı tip olarak isimlendirilmektedir.

Bireysel ve merkezi sistem iklimlendirme de kullanıcıya optimum enerji tüketimi ile beraber, binada daha az yer kaplayarak ve bina yükünü sulu sistemdeki yüke göre kıyas edilemeyecek şekilde azaltan klima sistemlerinde, Alya Mekanik en uygun bütçeyi hazırlarken profesyonel olarak çalışır ve projelendirme aşamasından, sistemin çalışır vaziyette teslim edilinceye kadar ki tüm aşamalarını titizlikle takip eder.

Büyük kapasiteli yapılarda VRF-VRV sistemlerinin yanında %100 Taze Havalı, Karışım Havalı, Kanal Tipi Klima Santralleriyle, Roof-Top Paket Klimalar da iklimlendirmede yaygın olarak tercih edilmektedir. Isıtma, Soğutma, Nem Alma ve Nemlendirme uygulamalarını yaparken optimizasyon hesaplarımızla müşterilerimize en uygun sistemi öngörüp, projelerimizi tamamlamaktayız.